akademia smaków

Ryszarda Majewskiego


Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego to jedyne w swoim rodzaju spotkanie ze sztuką kulinarną na warszawskim Grochowie. Tutaj każdego dnia przywita Cię bogactwo wybornych smaków, karmiąc wszystkie Twoje zmysły. Ale Akademia Smaków to nie tylko klimatyczne bistro zaskakujące podniebienia. To miejsce, w którym możesz poznać sztukę kulinarną od kuchni, a nawet zaprosić ją do siebie. Zapraszamy Cię na nasze Warsztaty Kulinarne, a także do zamówienia pysznego Cateringu!

„Jako wieloletni Szef Kuchni, kreator, praktyk i miłośnik sztuki kulinarnej, a także prowadzący warsztaty kulinarne, od zawsze szukałem smaków, które pozwoliłby zaspokoić podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Właśnie dlatego otworzyłem autorską Akademię Smaków”
Ryszard Majewski, Szef Kuchni i Założyciel Akademii Smaków Ryszarda Majewskiego

Zachęcamy nie tylko do odwiedzania naszego klimatycznego bistro i czerpania przyjemności ze smaku naszych dań. Miłośników kulinarnych podróży zapraszamy do bliższego przyjrzenia się ofercie Warsztatów Kulinarnych, a wszystkim, którzy szukają przepisu na udaną rodzinną uroczystość czy firmowe przyjęcie, polecamy naszą usługę Cateringową.

Do zobaczenia
Ryszard Majewski
Szef Kuchni i założyciel Akademii Smaków

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z naszym menu i aktualnościami